C0603C221K8RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C221K8RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 10V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V