C0603C221K3RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C221K3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 78,284
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"