C0603C221J1GACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C221J1GACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,624
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0603C221J1GACAUTO KEMET
    C0603C221J1GACAUTO KEMET
    C0603C221J1GACAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C221J1GACAUTO is described as CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT