C0603C220M4RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C220M4RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0603 22PF 16V X7R 20% AU
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C220M4RACAUTO KEMET
    C0603C220M4RACAUTO KEMET
    C0603C220M4RACAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C220M4RACAUTO is described as CAP CER 0603 22PF 16V X7R 20% AU. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.