C0603C220J1GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C220J1GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 564,675
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"