C0603C220F1GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C220F1GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 22,322
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS