C0603C154K4RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C154K4RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.15UF 16V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 50,186
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL