C0603C153K3RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C153K3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 36,751
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS