C0603C153G3GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C153G3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 165,369
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F