C0603C152K3RECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C152K3RECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE