C0603C152K1RECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C152K1RECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 100V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"