C0603C152J3GECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C152J3GECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C152J3GECAUTO KEMET
    C0603C152J3GECAUTO KEMET
    C0603C152J3GECAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C152J3GECAUTO is described as CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"