C0603C152G2GECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C152G2GECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C152G2GECAUTO KEMET
    C0603C152G2GECAUTO KEMET
    C0603C152G2GECAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C152G2GECAUTO is described as CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE