C0603C150J5GACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C150J5GACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 21,011
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"