C0603C150C5GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C150C5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 78,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM