C0603C124K8RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C124K8RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.12UF 10V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH