C0603C123J3GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C123J3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 40,590
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS