C0603C122M4JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C122M4JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1200PF 16V U2J 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH