C0603C122K1RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0603C122K1RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1200PF 100V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS