C0603C121F5GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C121F5GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,956
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP