C0603C104M3RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C104M3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 58,303
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"