C0603C103J5RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C103J5RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,364,171
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM