C0603C103F3GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C103F3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 61,695
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE