C0603C102K5RECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C102K5RECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH