C0603C102K5RALTU KEMET
  • Part Number: C0603C102K5RALTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 26,705
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH