C0603C102K3RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C102K3RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,895
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE