C0603C102J3RACTU KEMET
  • Part Number: C0603C102J3RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 34,033
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK