C0603C102J3GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C102J3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 62,346
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK