C0603C102G3GACTU KEMET
  • Part Number: C0603C102G3GACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 132,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE