C0603C102F5GECAUTO KEMET
  • Part Number: C0603C102F5GECAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0603C102F5GECAUTO KEMET
    C0603C102F5GECAUTO KEMET
    C0603C102F5GECAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0603C102F5GECAUTO is described as CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"