C0603C101J5GAC7411 KEMET
  • Part Number: C0603C101J5GAC7411
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 295,779
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"