C0402H821J3GACT1K0 KEMET
  • Part Number: C0402H821J3GACT1K0
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 SMD
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE