C0402C820J3HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C820J3HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 82PF 25V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C820J3HAC7867 KEMET
    C0402C820J3HAC7867 KEMET
    C0402C820J3HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C820J3HAC7867 is described as CAP CER 0402 82PF 25V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V