C0402C820F5HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C820F5HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 82PF 50V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C820F5HAC7867 KEMET
    C0402C820F5HAC7867 KEMET
    C0402C820F5HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C820F5HAC7867 is described as CAP CER 0402 82PF 50V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP