C0402C681M5JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C681M5JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 680PF 50V U2J 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE