C0402C681J5RACTU KEMET
  • Part Number: C0402C681J5RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 680PF 50V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 136,310
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"