C0402C680J8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C680J8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 68PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C680J8HAC7867 KEMET
    C0402C680J8HAC7867 KEMET
    C0402C680J8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C680J8HAC7867 is described as CAP CER 0402 68PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM