C0402C680F8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C680F8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 68PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C680F8HAC7867 KEMET
    C0402C680F8HAC7867 KEMET
    C0402C680F8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C680F8HAC7867 is described as CAP CER 0402 68PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE