C0402C621K5JAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C621K5JAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 620PF 50V U2J 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V