C0402C621J5GAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C621J5GAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 620PF 50V C0G/NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE