C0402C561J3GAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C561J3GAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 560PF 25V NP0 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS