C0402C473K9RACTU KEMET
  • Part Number: C0402C473K9RACTU
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 89,786
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM