C0402C472J4RAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C472J4RAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS