C0402C391K4HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C391K4HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 390PF 16V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C391K4HAC7867 KEMET
    C0402C391K4HAC7867 KEMET
    C0402C391K4HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C391K4HAC7867 is described as CAP CER 0402 390PF 16V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN