C0402C361M3JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C361M3JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 360PF 25V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"