C0402C333K8PACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C333K8PACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0.033UF 10V X5R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 55,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE