C0402C331M3JACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C331M3JACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 330PF 25V U2J 0402
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"