C0402C331F8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C331F8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C331F8HAC7867 KEMET
    C0402C331F8HAC7867 KEMET
    C0402C331F8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C331F8HAC7867 is described as CAP CER 0402 330PF 10V ULTRA STA. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM