C0402C330K8HAC7867 KEMET
  • Part Number: C0402C330K8HAC7867
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 33PF 10V ULTRA STAB
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about C0402C330K8HAC7867 KEMET
    C0402C330K8HAC7867 KEMET
    C0402C330K8HAC7867 is manufactured by KEMET and is categorized in the Unclassified category. C0402C330K8HAC7867 is described as CAP CER 0402 33PF 10V ULTRA STAB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by KEMET
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F