C0402C330J4RACAUTO KEMET
  • Part Number: C0402C330J4RACAUTO
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 0402 33PF 16V X7R 5% AUT
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C0402C330J4RACAUTO KEMET
    C0402C330J4RACAUTO KEMET
    C0402C330J4RACAUTO is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402C330J4RACAUTO is described as CAP CER 0402 33PF 16V X7R 5% AUT. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.